تابلو پزشکان

بازدید: 500

تابلو پزشکی :

 

تابلو پزشکی یک نوع تابلوست که در سر درب مکان ها و مجتمع هایی که مطب در آنجا واقع شده است ، قرار می گیرد . تابلو پزشکی معرف نام پزشک و تخصص پزشکان است .  تابلو پزشکی اهمیت زیادی در معرفی یک پزشک و جذب نگاه مشتریان و بیماران ایفا می کند . بسیاری از بیماران برای اولین بار از طریق تابلو پزشکی به پزشک مدنظر خود مراجعه می کنند . برای خود من بارها پیش آمده که به دنبال یک پزشک خاص در شهر خودم بودم و پزشک معرفی نداشتم بنابراین با دنبال کردن تابلوهای پزشکی نصب شده در داخل خیابان ها پزشک مدنظر خودم را پیدا کردم .

یکی از پرکاربردترین تابلوهایی که به عنوان تابلو راهنما در سطح شهر جهت معرفی مطب های متعدد ملاحظه می کنیم تابلو مطب یا تابلو پزشکی است . پزشکان زیادی در سطح شهر در حال فعالیت هستند و پزشکان جهت معرفی اسامی و تخصص های خود از تابلو پزشکی استفاده می کنند . بیماران معرفی شده یا بیمارانی که در سطح شهر به دنبال یک پزشک متخصص مرتبط هستند می توانند با استفاده از تابلو مطب ، پزشک مدنظر را بیابند .

 

بر روی تابلو پزشکی چه مشخصاتی درج می شود ؟

 

یک تابلو پزشکی حاوی نام و تخصص یک پزشک است . برخی از پزشکان بر روی تابلو پزشکی تخصص های زیادی را به نمایش می گذارند و این از نظر من صحیح نیست و بهتر است توضیحات مختصری در مورد یک تخصص بر روی تابلو پزشکی ارائه شود .

 

جنس بدنه تابلو پزشکی :

 

جنس بدنه تابلو پزشکی معمولاً از متریال هایی مثل آهن ، آلومینیوم ، استیل و دیگر فلزات ساخته می شود .

 

جنس محتوای تبلیغاتی تابلو پزشکی :

 

محتوای تبلیغاتی درج شده در تابلو پزشکی می تواند با استفاده از پلکسی گلس و یا لایت باکس با چاپ استیکر به اجرا در بیاید .

 

تابلو پزشکی به چند شکل قابل اجراست ؟

 

تابلو پزشکی یک طرفه :

 

اگر از تابلو پزشکی یک طرفه جهت تبلیغات استفاده شود  بر روی زیرساز فلزی محتوای تبلیغاتی قرار می گیرد که حاوی یک طلق پلکسی گلاس با صفحه تخت همراه با نورپردازی می باشد .

 

تابلو پزشکی دو طرفه :

 

در این روش هر دو سوی تابلو دارای محتوای تبلیغاتی است . این محتوا با استفاده از ورق پلکسی گلس اجرا و پیاده سازی می شود .

 

نورپردازی تابلو پزشکی :

 

نورپردازی تابلو پزشکی با استفاده از لامپ های مهتابی انجام می شود . اینکه چه تعداد لامپ در داخل یک تابلو بکار ببریم بستگی به اندازه و ابعاد تابلو پزشکی دارد . علاوه بر آن می توان در صورت تمایل مشتریان از لامپ های نئون و یا لامپ های ال ای دی نیز برای نورپردازی تابلو مطب استفاده کرد .

بازخوردها