میز کانتر

میزکانتر یا پیشخوان سازه ای جهت تبلیغات می باشد که تفاوتش با میزهای معمولی دارا بودن قابلیت چاپ و قابل حمل بودن آن به سادگی است. ميزکانتر کاملا پرتابل بوده و در طرح ها و ابعاد گوناگون با توجه به استاندارد هاي ميزکانتر ساخته مي شود و بيشتر براي مصارف سمپلينگ کاربرد دارد و از ایستایی خوبی برخوردار است.

میزکانتر رکن اصلی غرفه های نمایشگاهی است که جهت ارائه اطلاعات کالا و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد و تفاوت اصلی آن با میزهای معمولی قابلیت نصب چاپ و قابل حمل بودن آن ها می باشد. میزکانتر با اینکه بیشتر برای جلب توجه در تبلیغات محیطی استفاده می شود، ولی همچنان قابلیت های اصلی خود را نیز دارا میباشد همانند فضای مناسب داخلی برای قرار گرفتن اشیایی که قصد فروش آنها را دارید.

 موارد استفاده میزکانتر

میزکانتر تست محصولات ، میزکانتر منشی ، میزکانتر تبلیغاتی ، میزکانتر فروشگاه ، میزکانتر سمپلینگ و ... در انواع فروشگاه ها، فرودگاه ها، سالن ها و سمینار ها مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی های میزکانتر

میزهای کانتر معمولا از صفحات (ام دی اف) تشکیل میشوند و علاوه بر مقاومت بالا در برابر فشار و قفسه بندی منظم داخلی جهت نگهداری کاتالوگ و نمونه محصول، قابلیت جمع شدن نیز دارند.

انواع میزکانتر

  • میزکانتر تاج دار ( قابلیت تبلیغات بر روی قسمت بالا (تاج) و قسمت پایین میز )( میزکانتر نمایشگاهی ، میزکانتر تبلیغاتی ، میز کانتر فروشگاهی )
  • میزکانتر مگنتی ( در این میز خط کش ها بصورت آهنربایی متصل می شوند )( میزکانتر نمایشگاهی ، میزکانتر تبلیغاتی ، میز کانتر فروشگاهی )
  • میزکانتر ریلی ( خط کش ها در شیار های مخصوص بصورت ریلی قرار می گیرند )( میزکانتر نمایشگاهی ، میزکانتر تبلیغاتی ، میز کانتر فروشگاهی )

طریقه نصب 

  • بعد از سر هم کردن سازه میزکانتر به راحتی طرح چاپی را توسط مگنت روی آن نصب نمایید.

 گروه تبلیغاتی نارنجی تمامی خدمات مربوط به طراحی و چاپ انواع میزکانتر نمایشگاهی ، میزکانتر تبلیغاتی ، میزکانتر فروشگاهی  و  را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به هموطنان عزیز ارائه می نماید. 

برای دریافت بهترین قیمت میزکانتر با ما تماس بگیرید.

بازخوردها