چاپ جعبه

بازدید: 823

چاپ و ساخت جعبه تبلیغاتی

با چاپ و ساخت جعبه و بسته بندی کالا با ظاهری زیبا و جذاب می توانید از سایر تبلیغات نیز پیشی بگیرید. توجه کنید که باید ظاهر جعبه اختصاصی ، جعبه تبلیغاتی ، جعبه فانتزی مناسب با نوع کالا و همچنین سلیقه مخاطبان را نیز در نظر بگیرید. شما می توانید با درج اطلاعات بر روی جعبه اختصاصی ، جعبه تبلیغاتی ، جعبه فانتزی اعتماد مخاطب خود را جلب کنید، حتی می توان مخاطب را به محصول و خدمات خود وفادار ساخت. در چاپ جعبه حتما اسم برند یا شرکت بر روی جعبه اختصاصی ، جعبه تبلیغاتی ، جعبه فانتزی چاپ شود. بسته ‌بندی طراحی و ساخت جعبه های تبلیغاتی و جعبه فانتزی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در خرید مشتریان نقش دارد و چه بسا گاهی هزینه بسته ‌بندی کالا بیش از هزینه تمام شده برای خود کالا است . جعبه اختصاصی ، جعبه تبلیغاتی ، جعبه فانتزی و بسته‌ بندی از لحاظ میزان جذابیت در قفسه فروشگاه برای مشتری و فروشنده قابل اهمیت است. طراحی یک جعبه اختصاصی ، جعبه تبلیغاتی ، جعبه فانتزی و بسته‌ بندی باید بتواند در ذهن خریدار تداعی کننده کارکرد آن محصول باشد. 

در چاپ جعبه اختصاصی ، جعبه تبلیغاتی ، جعبه فانتزی مقوایی باید از مقواهای کمتر از 500 گرم استفاده شود، همچنین باید از مقواهایی که دارای پوشش مناسب و قابل چاپ می باشد استفاده کرد. جعبه های مقوایی را به جعبه پشت طوسی، جعبه پشت سفید، جعبه پشت کرم و جعبه ایندربرد می شناسند. هزینه چاپ جعبه بر اساس صافی و سفیدی سطح ورق محاسبه می شود. توجه کنید که مقواهای پشت سفید نسبت به مقواهای پشت طوسی گرانتر می باشد.

چاپ و ساخت جعبه لمینت از بهم چسباندن دو جنس متفاوت مقوا می باشد. معمولا در چاپ جعبه های لمینتی از چسباندن یک یا دو ورق دو، سه و چند لایه استفاده می شود، به این منظور که استحکام جعبه و تحمل وزن و فشار داخلی و خارجی بالا رفته و در اصابت ضربه های کوچک مقاوم باشد. از کالاهایی که بیش از 500 گرم وزن دارد؛ بهتر است از جعبه های لمینت استفاد شود.

عوامل جذب در چاپ و ساخت و طراحی جعبه:

  • بسته بندی جعبه متناسب با ابعاد کالا باشد.
  • رنگ بندی و هارمونی رنگ در طراحی جعبه رعایت شود.
  • نام محصول روی جعبه به صورت خوانا درج شود.

قیمت چاپ جعبه اختصاصی / قیمت چاپ جعبه تبلیغاتی / قیمت چاپ جعبه فانتزی / قیمت چاپ جعبه ارزان ، لیست تعرفه چاپ جعبه اختصاصی / جعبه تبلیغاتی / جعبه فانتزی ، نرخ طراحی و چاپ جعبه اختصاصی / جعبه تبلیغاتی / جعبه فانتزی ، چاپ جعبه ارزان با کیفیت و قیمت جعبه مناسب و .... با توجه به گستردگی شیوه های چاپ جعبه اختصاصی / جعبه تبلیغاتی / جعبه فانتزی نظیر سایز، جنس، صحافی و خدمات پس از چاپ مختلفی که می توان برای این محصول در نظر گرفت، تهیه لیست قیمت جعبه جامع برای آن امکان پذیر نمی باشد و برای محاسبه قیمت جعبه تبلیغاتی دقیق نیاز به جزئیات می باشد، برای استعلام قیمت جعبه اختصاصی / جعبه تبلیغاتی / جعبه فانتزی کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید . 

گروه تبلیغاتی و چاپ ایده گستر طراح و ارائه کننده انواع جعبه های تبلیغاتی و بسته بندی شیک ، با دوام و مدرن با مناسب ترین قیمت .

بهترین ها را از نارنجی بخواهید .

بازخوردها