ساک دستی تبلیغاتی

چاپ و ساخت ساک دستی تبلیغاتی(shopping bag)

یکی از محصولات مهم تبلیغاتی که تقریبا در تمام فعالیتهای تجاری و اقتصادی کاربرد و نقش بسزایی دارد ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی اختصاصی ، ساک دستی فانتزی است . ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی اختصاصی ، ساک دستی فانتزی نه تنها در فروشگاه ها ، بوتیک ها ، فست فودها و بنگاه های مختلف تجاری که فروشنده کالا و محصولات هستند کاربرد دارد، بلکه در بسیاری از موسسات و شرکت هایی که صرفا نیاز به معرفی خدمات خود در قالب ارائه هدایای تبلیغاتی و حضور در نمایشگاه ها را دارند مورد استفاده وسیع قرار می گیرد. استفاده از ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی اختصاصی ، ساک دستی فانتزی هم برای حمل راحتتر محصولات شما توسط مشتری و هم برای تبلیغات مفید میباشد. ساک دستی اختصاصی، ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی فانتزی به عنوان نوعی بسته بندی و یا حتی در بعضی موارد به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، به خصوص در یک دهه گذشته جایگاه خاصی پیدا کرده است. به رغم سابقه نه چندان زیاد استفاده فراگیر از این کالا در سطح جامعه و با توجه به نو بودن آن تا کنون نام های متنوعی به آن اطلاق گردیده است . مانند : ساک دستی ، ساک خرید ، بگ شاپ (Bag Shop)،  (Shopping Bag) و غیره . 

ساک دستی تبلیغاتی / ساک دستی اختصاصی غالبا در موارد زیر بکار برده میشود:

  • بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، قطعات کامپیوتری و الکتریکی، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی و غیره. ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی اختصاصی ، ساک دستی فروشگاهی ، ساک دستی فانتزی.
  • بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، کتاب های گرانبها ، ست های مدیریتی، لوح بزرگداشت و یادبود و غیره. ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی اختصاصی ، ساک دستی فروشگاهی ، ساک دستی فانتزی.
  • بسته بندی جهت کاتالوگ ها، برشورها، فولدر ها، اسناد، فهرست بها و... خصوصا در هنگام برگزاری فستیوال ها، سمینار ها و یا شرکت در نمایشگاه ها. ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی اختصاصی ، ساک دستی خاص.

قابل ذکر است که ساک دستی تبلیغاتی اختصاصی می تواند به تنهایی در دست هر فرد بصورت یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ایفای نقش کند و قطعا نقش قابل توجه ای را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند.

انواع ساک دستی تبلیغاتی / ساک دستی اختصاصی

ساک دستی تبلیغاتی / ساک دستی اختصاصی در حال حاضر در انواع و اقسام جنس های کاغذی، پارچه ای و یا نایلونی تولید می گردد، که گروه تبلیغاتی ایده گستر با توجه به زمینه فعالیت خود به طراحی،چاپ و ساخت ساک دستی کاغذی مشغول می باشد. ساک دستی های کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می شود که دو مدل گلاسه و مقوای پشت طوسی به جهت استحکام بالاتر باید با سلفون روکش گردد. بر خلاف این که تصور می شود ساک دستی کاغذی تبلیغاتی ، ساک دستی اختصاصی ، ساک دستی فانتزی ، ساک دستی نمایشگاهی به علت جنس کاغذی آن از دوام و پایداری کمی برخوردار است ولی تجربه ثابت کرده است که این محصول علاوه بر داشتن استحکام زیاد به دلیل داشتن روکش سلفونی حتی توان حمل تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد این کالا، برای یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده و برای چنین مقاصدی استفاده نمی گردد . چاپ ساک دستی تبلیغاتی اختصاصی کاغذی یکی از تاثیر گذار ترین روش های تبلیغاتی است که می تواند تاثیر زیادی در ذهن مخاطبان گذاشته و نظر آن ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید.

لیست قیمت ساک دستی تبلیغاتی/ ساک دستی اختصاصی

ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی اختصاصی ، ساک دستی فانتزی ، ساک دستی خاص در حال حاضر در انواع جنس های کاغذی، پارچه ای و یا نایلونی تولید می شود، که ایده گستر با توجه به زمینه فعالیت خود مشغول به چاپ و ساخت ساک دستی کاغذی می باشد. همچنین گروه تبلیغاتی ایده گستر ساک دستی تبلیغاتی کاغذی را در انواع متنوع و به صورت عمودی و افقی تولید می نماید که سفارش دهنده می تواند با بررسی نمونه ها و ابعاد مختلف، سایز مورد نظر خود را انتخاب نماید. برای اطلاع در مورد لیست قیمت ساک دستی تبلیغاتی و مشاوره با ما تماس بگیرید . 

گروه تبلیغاتی نارنجی خدمات مربوط به چاپ ساک دستی اعم از قبول سفارشات طراحی و چاپ انواع ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی نمایشگاهی ، ساک دستی خاص ، ساک دستی فانتزی و … با بهره گیری از گروهی مجرب و حرفه ای به هموطنان عزیز ارائه می نماید .

بازخوردها