فضای باز

چاپ فضای خارجی

چاپ فضای باز (خارجی)

Outdoor printing که به آن چاپ فضای باز یا چاپ فضای خارجی نیز میگوید بیشتر در دنیای تبلیغات محیطی جا دارد!مجموعه چاپ فضای خارجی دوام بیشتری نسبت چاپ فضای داخلی در مقابل آب و نور خورشید و به طور کلی دوام بیشتر در مقابل عوامل جوی دارد.

بیشتر از این مجموعه چاپ درتبلیغات محیطی،بیلبوردهای تبلیغاتی و …. استفاده میشود.در اتوبان ها و خیابان ها بار ها این نوع چاپ را دیده اید.

با وجود تبلیغات اینترنتی ، هنوز هم بیلبوردهای تبلیغاتی با وجود هزینه های زیادشان نقش مهمی در تبلیغات محیطی دارند.چاپ فضای خارجی یا چاپ فضای باز روحداکثر با عرض ۵ متر و طول نامحدود میتوان چاپ کرد.

از مزایای چاپ فضای خارجی یا چاپ فضای باز می توان به قیمت تمام شده پایین آن اشاره کرد.فقط مسئلهای که باید رعایت شود این است که از جوهری استفاده شود که در مقابل آب و نور خورشید و گرما و سرما مقاوم باشد.

چاپ نارنجی با بهره گیری از به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های چاپ فضای خارجی در این زمینه خدمت رسانی میکند.چاپ مش روی شیشه و یا چاپ وینیل برروی بدنه ماشین و چاپ بنر و فلکس از جمله خدمات چاپ فضای باز یا Outdoor printing چاپ نارنجی  در این مجموعه می باشد.

بازخوردها