چاپ فلکسی

فلكسی ، فلکس يا به عبارت صحیح تر " فلكسی فيس " متريالی است كه برای تابلوهای سردر مغازه ها ، فروشگاهها ، تابلوهای عابر پياده ، برخی از بيلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده ميشود. متريال فلكسی به جنسی اطلاق ميشود كه نور را از خود عبور ميدهد در حالی كه بنر اين قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده ميشود . 

فلکسی دو نوع چينی و كُره ای دارد و هر دو نوع آن گراماژی بین هشت اُنس تا سيزده انس را دارند تفاوت فلکسی چينی با فلکسی كُره ای در كيفيت چاپ و مقاومت آن است. در نظر داشته باشید که فلکسی معمولا کمی تیره تر از بنر چاپ میشود ، دلیلش هم به خاطر وجود لامپ مهتابی داخل تابلو است، چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن میشود کار چاپ شده شما تا حد زیادی بی حال و بی رنگ و رو خواهد شد. 

تابلو های فلکسی مکعبی است که به صورت ریلی ، سپری و اسکلت فلزی می باشد که با عرض 21 سانتیمتر با پوشش فلکس و روشنایی داخل ساخته می شود و بسته به ظرافت و خلاقیت تابلو ساز استفاده های گوناگونی در عرصه تبلیغاتی دارد . 

تابلوهای فلکسی در دو نوع چاپ و استیکر ( که بیشتر تابلوها نیز چاپی می باشند ) عرضه می شود و ابعاد آن طبق محیط و سلیقه متغیر است. نور این تابلوها از لامپ های فلوروسنت ( مهتابی ) تامین می گردد و جایگزینی شایسته برای تابلوهای قاب پلاستیک می باشد.

گروه تبلیغاتی و چاپ ایده گستر آماده ارائه بهترین خدمات طراحی و چاپ انواع فلکس با قیمت بسیار مناسب و عالی به هموطنان عزیز می باشد .

قیمت چاپ فلکس/ فلکسی

قیمت چاپ فلکس/فلکسی و لیست تعرفه چاپ فلکس/فلکسی، نرخ طراحی و چاپ فلکس/فلکسی ، چاپ فلکس/فلکسی ارزان با کیفیت و قیمت فلکس/فلکسی مناسب و .... با توجه به چاپ مختلفی که می توان برای این محصول در نظر گرفت، تهیه لیست قیمت فلکس/فلکسی جامع برای آن امکان پذیر نمی باشد و برای محاسبه قیمت فلکس/فلکسی دقیق نیاز به جزئیات می باشد، برای استعلام قیمت فلکس/فلکسی کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید. 

گروه تبلیغاتی و چاپ ایده گستر ارائه کننده انواع خدمات چاپ و طراحی فلکسی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت. 

بهترین ها را از نارنجی بخواهید .

بازخوردها